CH CARDEDEU BLANC
EH SANT VICENÇ - BAR MI CASA
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA
BM POLINYA A
CH. SANT ESTEVE SESROVIRES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT
JH LA LLAGOSTA
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A
HANDBOL RIBES NEGRE

CALENDARIO

CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MASCULÍ-MIXT, NIVELL 1 - PRIMERA FASE - A

EQUIPOSMARCADORFECHALUGAR
JORNADA 1 (20-10-2019)
JH LA LLAGOSTA - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A8 - 8
19/10/2019
11:30
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA12 - 4
19/10/2019
10:15
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
EH SANT VICENÇ - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES9 - 7
19/10/2019
12:30
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - CH CARDEDEU BLANC6 - 10
19/10/2019
10:45
 PISTA ANNEXA-CEM ISSAC GALVEZ
BM POLINYA A - HANDBOL RIBES NEGRE4 - 12
19/10/2019
10:30
 PABELLO MUNICIPAL
JORNADA 2 (27-10-2019)
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - BM POLINYA A -
09/02/2020
0:00
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - JH LA LLAGOSTA4 - 12
26/10/2019
9:30
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT 12 - 4
26/10/2019
16:00
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - EH SANT VICENÇ6 - 10
26/10/2019
10:30
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU10 - 6
26/10/2019
16:00
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
JORNADA 3 (10-11-2019)
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA12 - 4
09/11/2019
10:45
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES5 - 11
09/11/2019
11:15
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - CH CARDEDEU BLANC5 - 11
09/11/2019
10:15
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
EH SANT VICENÇ - HANDBOL RIBES NEGRE11 - 5
09/11/2019
12:45
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
BM POLINYA A - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU10 - 6
09/11/2019
13:00
 PABELLO MUNICIPAL
JORNADA 4 (17-11-2019)
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - BM POLINYA A4 - 12
16/11/2019
9:00
 PAVELLO EL TUB (GRANOLLERS)
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A10 - 6
16/11/2019
12:00
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - JH LA LLAGOSTA8 - 8
16/11/2019
11:30
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT 12 - 4
16/11/2019
9:00
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - EH SANT VICENÇ5 - 11
16/11/2019
11:00
 PISTA ANNEXA-CEM ISSAC GALVEZ
JORNADA 5 (24-11-2019)
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES4 - 12
23/11/2019
9:00
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - CH CARDEDEU BLANC7 - 9
23/11/2019
16:00
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - HANDBOL RIBES NEGRE7 - 9
24/11/2019
10:30
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU7 - 9
23/11/2019
11:00
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
BM POLINYA A - EH SANT VICENÇ5 - 11
23/11/2019
13:15
 PABELLO MUNICIPAL
JORNADA 6 (01-12-2019)
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - BM POLINYA A12 - 4
30/11/2019
11:30
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA10 - 6
30/11/2019
9:00
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A10 - 6
30/11/2019
16:00
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - JH LA LLAGOSTA5 - 11
30/11/2019
18:15
 CEM ISSAC GALVEZ
EH SANT VICENÇ - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT 12 - 4
30/11/2019
10:30
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
JORNADA 7 (15-12-2019)
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - CH CARDEDEU BLANC -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - HANDBOL RIBES NEGRE -
 PISTA ANNEXA AL PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - EH SANT VICENÇ -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
BM POLINYA A - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 PABELLO MUNICIPAL
JORNADA 8 (22-12-2019)
BM POLINYA A - CH CARDEDEU BLANC -
 PABELLO MUNICIPAL
HANDBOL RIBES NEGRE - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 CEM ISSAC GALVEZ
EH SANT VICENÇ - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A10 - 6
10/11/2019
10:00
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - JH LA LLAGOSTA -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
JORNADA 9 (12-01-2020)
CH CARDEDEU BLANC - HANDBOL RIBES NEGRE -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - EH SANT VICENÇ -
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - BM POLINYA A -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
JORNADA 10 (19-01-2020)
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - JH LA LLAGOSTA -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - EH SANT VICENÇ -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - BM POLINYA A -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
JORNADA 11 (26-01-2020)
BM POLINYA A - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A -
 PABELLO MUNICIPAL
JH LA LLAGOSTA - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
EH SANT VICENÇ - CH CARDEDEU BLANC -
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - HANDBOL RIBES NEGRE -
 CEM ISSAC GALVEZ
JORNADA 12 (02-02-2020)
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A -
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - JH LA LLAGOSTA -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - EH SANT VICENÇ -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - BM POLINYA A -
 CEM ISSAC GALVEZ
JORNADA 13 (09-02-2020)
BM POLINYA A - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 PABELLO MUNICIPAL
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - CH CARDEDEU BLANC -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - HANDBOL RIBES NEGRE -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
EH SANT VICENÇ - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
JORNADA 14 (16-02-2020)
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
CH CARDEDEU BLANC - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - JH LA LLAGOSTA -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 CEM ISSAC GALVEZ
EH SANT VICENÇ - BM POLINYA A -
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
JORNADA 15 (01-03-2020)
BM POLINYA A - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 PABELLO MUNICIPAL
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - CH CARDEDEU BLANC -
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - HANDBOL RIBES NEGRE -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - EH SANT VICENÇ -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
JORNADA 16 (08-03-2020)
CH CARDEDEU BLANC - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
HANDBOL RIBES NEGRE - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A -
 CEM ISSAC GALVEZ
EH SANT VICENÇ - JH LA LLAGOSTA -
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - BM POLINYA A -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
JORNADA 17 (15-03-2020)
CH CARDEDEU BLANC - BM POLINYA A -
 PAVELLÓ MUNICIPAL DE CARDEDEU
OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES - HANDBOL RIBES NEGRE -
 Pavelló Poliesportiu Municipal
KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA - CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU -
 PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS
ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A - EH SANT VICENÇ -
 COMPLEX ESPORTIU LES COMES
JH LA LLAGOSTA - HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT -
 POLIESPORTIU ANTONIO GARCíA ROBLEDO
JORNADA 18 (22-03-2020)
HANDBOL RIBES NEGRE - CH CARDEDEU BLANC -
 PAVELLó MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU - OFICINA TÈCNICA-CH. SANT ESTEVE SESROVIRES -
 CEM ISSAC GALVEZ
EH SANT VICENÇ - KH-7 BM. GRANOLLERS - ALEX VIAÑA -
 Poliesportiu Municipal Sant Josep
HANDBOL SANT LLORENÇ - SANT FELIU DE LLOBREGAT - ACADÈMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA A -
 PAVELLÓ MUNICIPAL ANDREY XEPKIN
BM POLINYA A - JH LA LLAGOSTA -
 PABELLO MUNICIPAL
AVISO: Su navegador utiliza un bloqueador de publicidad que impide que esta página funcione correctamente, desactivelo para poder continuar.